Nuttige info en documenten

Westerlo Swimming Team (WST) heeft als hoofddoel de zwemsport in al zijn facetten te promoten en de know how van ons team te gebruiken, om deze mooie sport uit te dragen naar alle inwoners van onze gemeente en ver daarbuiten.

Historiek

Toen de plannen van de gemeente Westerlo om een nieuw zwembad aan de Beeltjes te bouwen concreet werden in 2013 begon bij een aantal mensen het idee te groeien om een eigen zwemclub op te starten. Stijn Verbiest nam het initiatief om een aantal mensen met kennis van zaken over de zwemsport samen te brengen in een Westels café om te brainstormen... Stijn, Jurgen, Tijs, Willem en Gilberte kwamen snel tot een mooie visie. De gemeente Westerlo kon zich hierbij aansluiten en toen was het nog maar een kwestie van een paar maanden tot Westerlo Swimming Team werd geboren. Al snel sloten anderen zich bij het bestuur aan en kreeg de club naast een visie ook de nodige enthousiaste mensen om het geheel effectief te verwezenlijken. 

Raad van beheer

  • Voorzitter : Stijn Verbiest
  • Ondervoorzitter : Jurgen Van Geel
  • Secretaris : Kirsten Thijs
  • Penningmeester :  Agna Snyers
  • Bestuurslid : Gilberte Boeckx
  • Bestuurslid : Jorgen Verbeeck
  • Materiaalmeester : Patrick Seyen
  • Bestuurslid : Carl Van Tongerlo
  • Bestuurslid : Willem Brems
Pagina delen: